Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 135

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 135 ("МАЯК") до 24/10/2020 щоденно 12:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Покровськ 22:45
Межова 23:17 23:19
Просяна Ім.приклонського В.в. 23:43 23:45
Чаплине 23:57 23:59
Синельникове-2 00:58 01:00
Дніпро-Головний 01:40 02:30
Кам'янське-Пас. 03:03 03:05
Верхівцеве 03:35 03:37
П'ятихатки 04:22 04:24
Олександрія 05:38 05:40
Знам'янка-Пас. 06:23 06:28
Кам'янка 07:23 07:25
Ім.тараса Шевченка 07:45 07:48
Цвіткове 08:19 08:21
Миронівка 09:22 09:24
Київ-Пас. 11:04

Розклад у зворотньому напрямку