Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 150

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ворохта Полтава 150 2/02-26/03/2021 по парних 20:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ворохта 13:51
Татарів 14:01 14:05
Микуличин 14:20 14:22
Яремче 14:38 14:43
Надвірна 15:29 15:32
Івано-Франківськ 16:23 16:58
Галич 17:29 17:31
Ходорів 18:18 18:21
Львів 19:45 20:05
Красне 20:45 20:47
Шепетівка 23:44 23:59
Київ-Пас. 04:00 04:20
Дарниця 04:41 04:43
Бориспіль 05:00 05:11
Гребінка 06:24 06:26
Лубни 07:01 07:03
Ромодан 07:38 08:03
Миргород 08:35 08:37
Яреськи 09:00 09:02
Братешки 09:19 09:32
Полтава-Київська 10:09 10:12
Полтава-Півд. 10:38

Розклад у зворотньому напрямку