Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 769

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Могилів-Подільський 769 ("ПОДІЛЬСЬКИЙ ЕКСПРЕС") з 17/07/2020 по 3,5,7 днях тижня 6:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:55
Козятин-1 16:49 16:51
Вінниця 17:44 17:48
Жмеринка-Пас. 18:33 19:16
Бар 19:56 19:58
Копай 20:25 20:27
Котюжани 20:44 20:46
Вендичани 21:12 21:22
Могилів-Подільський 21:53

Розклад у зворотньому напрямку