Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 734

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Покровськ 734 (ІНТЕРСІТІ+) 1/06-24/10/2020 щоденно 8:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:35
Ім.тараса Шевченка 19:56 19:57
Знам'янка-Пас. 21:00 21:01
Олександрія 21:30 21:31
П'ятихатки 22:17 22:18
Кам'янське-Пас. 23:03 23:04
Дніпро-Головний 23:29 23:39
Покровськ 01:50

Розклад у зворотньому напрямку