Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 779

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Суми Вінниця 779 (ІНТЕРСІТІ"СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 13/06/2020 по суботах та неділях 7:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Суми 05:34
Білопілля 06:08 06:09
Ворожба 06:16 06:31
Путивль 06:56 06:57
Конотоп-Пас. 07:34 07:37
Бахмач-Пас. 07:55 07:56
Ніжин 08:39 08:40
Дарниця 09:42 09:44
Київ-Пас. 09:59 10:15
Козятин-1 12:16 12:18
Вінниця 13:11

Розклад у зворотньому напрямку