Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 84

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Маріуполь 84 22/06-24/10/2020 щоденно 18:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 16:32
Корсунь 18:21 18:23
Цвіткове 18:57 18:59
Ім.тараса Шевченка 19:31 20:03
Знам'янка-Пас. 21:18 21:20
Олександрія 21:56 21:58
П'ятихатки 23:15 23:17
Вільногірськ 23:38 23:40
Кам'янське-Пас. 00:18 00:20
Дніпро-Головний 00:54 01:19
Синельникове-1 02:10 02:12
Запоріжжя-1 03:12 03:42
Молочанськ 06:13 06:15
Великий Токмак 06:28 06:30
Комиш-Зоря 07:52 07:55
Розівка 08:23 08:24
Зачатівська 08:40 08:42
Хлібодарівка 09:01 09:03
Волноваха 09:28 09:48
Маріуполь 11:03

Розклад у зворотньому напрямку