Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 267

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ковель 267 15/01-6/03/2020 по 3,5,1 днях тижня; 10/03/2020 9:11

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 23:08
Святошин 23:29 23:31
Коростень 01:13 01:15
Славута-1 04:19 04:21
Кривин 04:32 04:34
Острог 04:52 04:54
Здолбунів-Пас. 05:27 05:39
Рівне 05:57 06:04
Ківерці 07:11 07:14
Рожище 07:30 07:32
Ковель-Пас. 08:19

Розклад у зворотньому напрямку