Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Миколаїв 122 ("МИКОЛАЇВ") з 27/01/2020 по 1,5,6,7 днях тижня, крім 13,14,15,16,23,27/03/2020 15:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 15:25
Здолбунів-Пас. 15:40 15:43
Острог 16:06 16:08
Кривин 16:24 16:26
Славута-1 16:39 16:41
Шепетівка 17:04 17:19
Полонне 17:52 17:54
Понінка 17:58 18:00
Миропіль 18:10 18:12
Печанівка 18:21 18:23
Чуднів-Волинськ. 18:44 18:46
Бердичів 19:16 19:18
Попільня 20:18 20:20
Фастів-1 20:49 20:51
Київ-Пас. 21:54 22:14
Корсунь 00:37 00:39
Городище 00:59 01:01
Ім.тараса Шевченка 01:42 02:05
Кам'янка 02:24 02:26
Фундукліївка 02:40 02:42
Чорноліська 03:14 03:16
Куцівка 04:14 04:16
Долинська 04:38 04:58
Казанка 05:26 05:28
Новий Буг 05:52 05:54
Явкине 06:28 06:30
Миколаїв Пас. 07:21

Розклад у зворотньому напрямку