Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Рівне 122 ("МИКОЛАЇВ") з 26/01/2020 по 4,5,6,7 днях тижня 17:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:20
Явкине 22:20 22:22
Новий Буг 23:03 23:05
Казанка 23:33 23:35
Долинська 00:07 00:27
Куцівка 00:50 00:52
Чорноліська 02:15 02:17
Фундукліївка 02:46 02:52
Кам'янка 03:06 03:08
Ім.тараса Шевченка 03:29 03:49
Городище 04:32 04:34
Корсунь 04:53 04:55
Київ-Пас. 06:50 07:32
Фастів-1 08:44 08:46
Попільня 09:27 09:29
Бердичів 10:45 10:47
Чуднів-Волинськ. 11:18 11:20
Печанівка 11:41 11:43
Миропіль 11:52 11:54
Понінка 12:04 12:06
Полонне 12:10 12:12
Шепетівка 12:43 12:55
Славута-1 13:16 13:18
Кривин 13:31 13:33
Острог 13:49 13:51
Здолбунів-Пас. 14:13 14:18
Рівне 14:35

Розклад у зворотньому напрямку