Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Одеса 136 27/11/2019 17:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 16:25
Тернопіль-Пас. 22:30 23:00
Хмельницький 00:56 01:02
Деражня 01:33 01:35
Жмеринка-Пас. 02:33 03:00
Вапнярка 04:20 04:56
Крижопіль 05:31 05:33
Кодима 06:02 06:04
Подільськ 07:00 07:20
Затишшя 08:05 08:07
Роздільна-1 08:49 08:51
Одеса-Головна 09:58