Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 136

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Чернівці 136 з 28/10/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 17:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:44
Роздільна-1 17:47 17:49
Затишшя 18:37 18:39
Подільськ 19:24 19:39
Кодима 20:29 20:31
Крижопіль 21:03 21:05
Вапнярка 21:23 21:25
Жмеринка-Пас. 22:30 22:50
Деражня 23:51 23:53
Хмельницький 00:22 00:27
Волочиськ 01:22 01:24
Тернопіль-Пас. 02:18 02:23
Львів 04:21 04:53
Ходорів 05:59 06:01
Івано-Франківськ 07:18 07:25
Коршів 08:17 08:19
Коломия 08:36 08:39
Заболотів 08:57 08:59
Снятин 09:14 09:16
Чернівці 10:05

Розклад у зворотньому напрямку