Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Рівне 122 ("МИКОЛАЇВ") з 27/10/2019 щоденно 16:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:38
Явкине 22:36 22:38
Новий Буг 23:16 23:18
Казанка 23:47 23:49
Долинська 00:22 00:42
Куцівка 01:02 01:04
Чорноліська 02:13 02:15
Фундукліївка 02:44 02:46
Кам'янка 03:00 03:02
Ім.тараса Шевченка 03:23 03:44
Городище 04:27 04:29
Корсунь 04:48 04:50
Київ-Пас. 06:50 07:32
Фастів-1 08:44 08:46
Попільня 09:27 09:29
Бердичів 10:45 10:47
Чуднів-Волинськ. 11:18 11:20
Печанівка 11:41 11:43
Миропіль 11:52 11:54
Понінка 12:04 12:06
Полонне 12:10 12:12
Шепетівка 12:43 12:55
Славута-1 13:16 13:18
Кривин 13:31 13:33
Острог 13:49 13:51
Здолбунів-Пас. 14:13 14:18
Рівне 14:35

Розклад у зворотньому напрямку