Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 з 27/10/2019 по непарних; при двох непарних 29,31,3 19:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:30
Миколаїв Пас. 13:38 13:48
Явкине 14:42 14:44
Новий Буг 15:23 15:25
Казанка 15:53 15:55
Долинська 16:35 16:55
Куцівка 17:15 17:17
Чорноліська 18:18 18:20
Фундукліївка 18:50 18:59
Ім.тараса Шевченка 19:32 19:47
Городище 20:30 20:32
Корсунь 20:51 20:53
Миронівка 21:24 21:26
Біла Церква 22:19 22:21
Козятин-1 00:11 00:13
Вінниця 01:04 01:08
Жмеринка-Пас. 01:56 02:16
Деражня 03:16 03:18
Хмельницький 03:48 03:58
Волочиськ 04:57 04:59
Підволочиськ 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. 05:55 06:13
Злочів 07:09 07:11
Красне 07:36 07:38
Підзамче 08:11 08:13
Львів 08:24

Розклад у зворотньому напрямку