Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Запоріжжя 120 з 27/10/2019 щоденно 24:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 13:59
Підзамче 14:11 14:13
Красне 14:45 14:47
Злочів 15:09 15:11
Тернопіль-Пас. 16:08 16:13
Підволочиськ 17:05 17:07
Волочиськ 17:16 17:18
Хмельницький 18:14 18:19
Деражня 18:50 18:52
Комарівці 19:11 19:13
Жмеринка-Пас. 19:57 20:17
Ярошенка 20:41 20:43
Вапнярка 21:34 21:36
Крижопіль 21:54 21:56
Кодима 22:27 22:29
Слобідка 22:59 23:19
Балта 23:54 23:56
Любашівка 00:40 00:42
Врадіївка 01:04 01:06
Первомайськ На Бузі 01:41 01:43
Помічна 02:46 02:48
Новоукраїнка 03:04 03:06
Плетений Ташлик 03:23 03:25
Кропивницький 04:04 04:07
Знам'янка-Пас. 04:53 05:09
Користівка 05:39 05:41
Олександрія 05:53 05:55
Рокувата 08:48 08:53
Кривий Ріг-Головний 09:31 09:51
Апостолове 10:30 10:35
Чортомлик 11:25 11:30
Нікополь 12:01 12:16
Марганець 12:37 12:42
Мирова 13:03 13:08
Дніпробуд-2 13:53 13:55
Запоріжжя-1 14:35

Розклад у зворотньому напрямку