Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 з 28/10/2019 по парних; при двох непарних 28,30,2 19:15

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:39
Підзамче 15:51 15:53
Красне 16:32 16:50
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:10 18:17
Підволочиськ 19:07 19:09
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:17 20:21
Деражня 20:51 20:53
Жмеринка-Пас. 21:50 22:12
Вінниця 22:55 23:00
Козятин-1 23:51 23:53
Біла Церква 01:36 01:38
Миронівка 02:50 02:52
Корсунь 03:21 03:23
Городище 03:43 03:45
Ім.тараса Шевченка 04:24 04:39
Фундукліївка 05:11 05:13
Чорноліська 05:42 05:44
Куцівка 06:37 06:39
Долинська 06:59 07:19
Казанка 07:46 07:48
Новий Буг 08:14 08:16
Явкине 08:50 08:52
Миколаїв Пас. 09:47 09:57
Херсон 10:54

Розклад у зворотньому напрямку