Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 27,29,30/10, 1,2,4,5,7,8,10,11,13,14,16,17,19,20,22,23,25,26,28,29/11, 1,2,4,5/12/2019 26:00

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:14 16:16
Ходорів 17:06 17:08
Львів 18:51 19:13
Підзамче 19:25 19:27
Броди 20:42 20:47
Радивилів 21:00 21:05
Дубно 21:50 21:53
Здолбунів-Пас. 22:38 23:11
Кривин 23:46 23:48
Славута-1 00:01 00:03
Шепетівка 00:23 00:25
Полонне 00:57 00:59
Бердичів 02:05 02:07
Козятин-1 02:33 02:55
Біла Церква 04:36 04:38
Миронівка 05:31 05:33
Ім.тараса Шевченка 06:55 07:13
Куцівка 09:38 09:40
Долинська 10:00 10:03
Кривий Ріг-Головний 12:03 12:22
Апостолове 13:19 13:41
Високопілля 14:09 14:11
Біла Криниця 14:37 14:39
Снігурівка 15:36 15:38
Херсон 16:32 16:42
Миколаїв Пас. 17:42

Розклад у зворотньому напрямку