Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Москва-Київська 96 цілий рік щоденно; будьте уважні, двері в вагони по ст.харків зачиняються о 22:17, потім митний і паспортний контроль 25:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 11:23
Апостолове 12:03 12:06
Чортомлик 12:52 12:54
Нікополь 13:20 13:35
Марганець 13:57 13:59
Дніпробуд-2 15:03 15:05
Запоріжжя-1 15:44 16:14
Синельникове-1 17:10 18:10
Павлоград-1 18:41 18:46
Лозова-Пас. 19:42 19:44
Харків-Пас. 21:32 22:47
Бєлгород 01:04 02:04
Курськ 04:00 04:08
Орел 05:50 05:55
Тула 1 Курская 08:10 08:37
Калуга 1 10:42 11:17
Москва-Київська 13:59

Розклад у зворотньому напрямку