Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 361

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу С.петербург 361 цілий рік по непарних (крім 15,17,19,21/03/2020), при двох непарних 29,1,3 37:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кишинеу 21:01
Берешти 23:03 23:06
Фалешти 23:59 00:04
Бельць Ораш 00:47 00:58
Дрокія 01:51 01:56
Дондюшани 02:35 02:40
Окниця 03:17 03:34
Велчинець 04:20 05:00
Могилів-Подільський 05:12 06:02
Жмеринка-Пас. 08:20 08:40
Вінниця 09:24 09:31
Козятин-1 10:24 10:48
Житомир 12:15 12:20
Коростень 13:45 14:03
Овруч 14:53 15:33
Словечно 17:15 17:52
Козенки 18:27 18:29
Калинковичі 18:53 19:07
Світлогорск-На-Березин 19:58 20:02
Жлобин-Пас. 20:38 21:04
Рогачєв 21:31 21:33
Бихов 22:08 22:10
Могилів 1 22:55 23:06
Шклов 23:43 23:45
Орша-Центр. 00:26 00:50
Вітебськ Пас. 02:05 02:20
Городок 03:02 03:03
Невель-2 03:59 04:16
Новосокольники 05:02 05:31
Локня 06:16 06:18
Сущево 06:40 06:42
Чихачево 07:07 07:08
Дєдовичі 07:32 07:34
Дно 07:59 08:13
Сольці 08:47 08:52
Санкт-Петербург-Вітеб. 11:44

Розклад у зворотньому напрямку