Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 361

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
С.петербург Кишинеу 361 цілий рік по непарних, при двох непарних 31,3,5 37:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Санкт-Петербург-Вітеб. 20:40
Сольці 23:25 23:27
Дно 00:01 00:03
Дєдовичі 00:32 00:34
Чихачево 00:59 01:01
Сущево 01:26 01:28
Локня 01:51 01:53
Новосокольники 02:48 03:21
Невель-2 04:02 04:04
Вітебськ Пас. 05:22 05:34
Богушевська 06:12 06:14
Орша-Центр. 06:51 07:14
Шклов 07:52 07:54
Могилів 1 08:30 08:40
Бихов 09:29 09:31
Рогачєв 10:06 10:08
Жлобин-Пас. 10:37 11:00
Світлогорск-На-Березин 11:34 11:36
Калинковичі 12:27 12:42
Козенки 13:06 13:07
Словечно 13:39 14:16
Овруч 13:53 14:33
Коростень 15:26 15:46
Житомир 17:24 17:29
Козятин-1 19:01 19:23
Вінниця 20:25 20:30
Жмеринка-Пас. 21:17 21:37
Могилів-Подільський 23:56 00:41
Велчинець 00:53 01:33
Окниця 02:22 02:42
Редиул-Маре 03:12 03:13
Дондюшани 03:29 03:34
Дрокія 04:21 04:26
Бельць Ораш 05:18 05:22
Фалешти 06:04 06:09
Берешти 06:59 07:01
Кишинеу 09:00

Розклад у зворотньому напрямку