Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 42

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Трускавець Дніпро 42 1-11,15-21/09, 29/09-9/10, 13-24/10/2019 щоденно 20:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Трускавець 12:36
Дрогобич 12:55 13:23
Львів 14:57 15:22
Підзамче 15:33 15:35
Злочів 16:31 16:33
Тернопіль-Пас. 17:31 17:48
Підволочиськ 18:38 18:40
Хмельницький 19:43 19:53
Жмеринка-Пас. 21:18 21:38
Вінниця 22:22 22:29
Козятин-1 23:23 23:25
Біла Церква 01:05 01:07
Миронівка 02:01 02:03
Корсунь 02:32 02:34
Городище 02:54 02:56
Ім.тараса Шевченка 03:36 04:03
Кам'янка 04:23 04:25
Фундукліївка 04:39 04:41
Знам'янка-Пас. 05:24 05:29
Олександрія 06:06 06:08
П'ятихатки 07:24 07:40
Вільногірськ 08:03 08:05
Верхньодніпровськ 08:29 08:31
Кам'янське-Пас. 08:46 08:48
Дніпро-Головний 09:32