Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Львів 829 з 31/03/2019 щоденно 5:44

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 05:13
Чоп-Пас. 05:37 05:52
Батьово-Пас. 06:12 06:14
Мукачево 06:49 06:54
Карпати 07:08 07:09
Свалява 07:18 07:21
Воловець 07:53 07:55
Опорець 08:24 08:26
Лавочне 08:31 08:32
Славське 08:44 08:46
Сколе 09:15 09:16
Стрий 09:47 09:49
Миколаїв-Дністровський 10:11 10:12
Пустомити 10:34 10:35
Львів 10:57