Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 380

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бухарест Київ 380 безпересадковий вагон 31/03/2019 - 20/10/2019 по неділях 25:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бухарест-Норд 06:15
Плоєшти Суд 07:07 07:09
Мизил 07:43 07:44
Бузеу 08:18 08:21
Римнику Серат 08:53 08:55
Фокшани 09:33 09:35
Мерешешть 09:57 09:59
Аджуд 10:26 10:28
Бакеу 11:05 11:14
Роман 11:43 11:44
Пашкани 12:11 12:13
Долхаска 12:28 12:29
Верешть 12:45 12:46
Сучава 12:57 13:00
Сучава Норд 13:07 13:30
Дорнешти 14:00 14:02
Вікшани 14:16 15:19
Вадул-Сірет 15:41 17:43
Глибока-Буковинська 17:55 17:57
Вапнярки 18:06 18:07
Червона Діброва 18:11 18:12
Тисівці 18:17 18:18
Великий Кучурів 18:25 18:27
Волока 18:34 18:35
Космин 18:40 18:41
Чагор 18:47 18:48
Чернівці-Півден. 18:56 18:58
Чернівці 19:10 19:46
Новоселиця 20:31 20:33
Ларга 22:32 22:53
Кам'янець-Подільський 23:53 23:57
Дунаївці 01:08 01:10
Гречани 02:19 02:39
Хмельницький 02:50 02:55
Вінниця 04:49 04:53
Калинівка-1 05:13 05:15
Козятин-1 05:49 05:51
Фастів-1 07:04 07:06
Київ-Пас. 08:06