Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 564

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Одеса 564 безпересадковий вагон з 31/03/2019 щоденно, крім 30/05-14/06/2019 12:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 18:09
Рокувата 18:52 18:59
П'ятихатки 20:28 21:37
Олександрія 22:51 22:53
Знам'янка-Пас. 23:30 23:53
Кропивницький 00:41 00:44
Новоукраїнка 01:42 01:44
Помічна 02:02 02:05
Южноукраїнська 02:53 02:55
Вознесенськ 03:17 03:20
Одеса-Східна 05:41 05:43
Одеса-Головна 06:18

Розклад у зворотньому напрямку