Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Відень 749 безпересадковий вагон 31/03 - 12/12/2019 щоденно, крім 12 - 25/05/2019 22:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 21:00
Стрий 22:04 22:06
Славське 23:04 23:06
Свалява 00:24 00:26
Мукачево 00:49 00:54
Чоп-Пас. 01:40 03:28
Захонь 02:46 03:41
Кишварда 03:59 04:00
Демечер 04:12 04:13
Н'їредьхаза 04:33 04:51
Дебрецен 05:21 05:23
Хайдусобосло 05:38 05:39
Пюштекладань 05:56 05:58
Карцаг 06:08 06:09
Кишуйсаллаш 06:19 06:20
Тороксентмиклош 06:37 06:38
Сольнок 06:53 06:57
Будапешт-Келеті 08:20 08:40
Будапешт-Келєнфельд 08:53 08:55
Татабанія 09:25 09:26
Д'ер 10:00 10:02
Мосонмадьяровар 10:19 10:20
Хедьешхалом 10:29 10:32
Відень Головний 11:21

Розклад у зворотньому напрямку