Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 109

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 з 31/03-22/09/2019 щоденно; 7-25/10/2019 по непарних 19:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 12:33
Миколаїв Пас. 13:39 13:49
Явкине 14:45 14:55
Новий Буг 15:31 15:33
Казанка 16:01 16:03
Долинська 16:35 16:55
Куцівка 17:15 17:17
Чорноліська 18:18 18:20
Фундукліївка 18:50 18:59
Ім.тараса Шевченка 19:32 19:47
Городище 20:30 20:32
Корсунь 20:51 20:53
Миронівка 21:24 21:26
Біла Церква 22:19 22:21
Козятин-1 00:11 00:13
Вінниця 01:04 01:08
Жмеринка-Пас. 01:56 02:16
Деражня 03:16 03:18
Хмельницький 03:48 03:58
Волочиськ 04:57 04:59
Підволочиськ 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. 05:55 06:13
Злочів 07:09 07:11
Красне 07:36 07:38
Підзамче 08:11 08:13
Львів 08:24

Розклад у зворотньому напрямку