Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 53

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Одеса 53 ("СКІФІЯ") з 31/03/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 11:03

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 19:15
Кам'янське-Пас. 19:51 19:53
Верхівцеве 20:21 20:23
П'ятихатки 21:02 21:37
Олександрія 22:51 22:53
Знам'янка-Пас. 23:30 23:53
Кропивницький 00:41 00:44
Новоукраїнка 01:42 01:44
Помічна 02:02 02:05
Южноукраїнська 02:53 02:55
Вознесенськ 03:17 03:20
Одеса-Східна 05:41 05:43
Одеса-Головна 06:18

Розклад у зворотньому напрямку