Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 96

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмут Маріуполь 96 2/09-26/10/2019 по парних, крім 24,26/09/2019 19:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бахмут 11:10
Сіль 11:25 11:27
Сіверськ 11:44 11:46
Лиман 12:10 12:12
Святогірськ 12:47 12:49
Ізюм 13:22 13:26
Балаклія 14:07 14:10
Зміїв 14:43 14:46
Харків-Пас. 15:25 16:25
Лозова-Пас. 18:17 18:19
Павлоград-1 19:09 19:11
Синельникове-1 20:13 20:15
Запоріжжя-1 21:14 21:19
Молочанськ 00:33 00:35
Великий Токмак 00:47 00:49
Верхній Токмак-2 01:44 01:47
Комиш-Зоря 02:30 02:33
Розівка 03:06 03:08
Волноваха 04:29 04:49
Маріуполь 06:30

Розклад у зворотньому напрямку