Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Ковель 86 3/04-25/10/2019 по непарних (крім 11,15/10/2019), при двох непарних 29,31,3 25:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:24
Партизани 12:38 12:40
Якимівка 13:29 13:31
Мелітополь-Пас. 13:55 14:15
Запоріжжя-1 15:52 15:56
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:40
Верхівцеве 19:17 19:19
П'ятихатки 20:01 20:03
Олександрія 21:34 21:36
Знам'янка-Пас. 22:16 22:25
Фундукліївка 23:12 23:14
Ім.тараса Шевченка 23:47 00:32
Городище 01:15 01:17
Корсунь 01:36 01:38
Миронівка 02:09 02:11
Біла Церква 03:03 03:05
Козятин-1 04:48 05:12
Бердичів 05:40 05:42
Чуднів-Волинськ. 06:15 06:17
Печанівка 06:39 06:41
Полонне 07:03 07:05
Шепетівка 07:38 07:40
Славута-1 08:01 08:03
Кривин 08:16 08:18
Острог 08:34 08:36
Здолбунів-Пас. 08:58 09:15
Рівне 09:30 09:40
Ківерці 10:46 10:48
Луцьк 11:05 11:28
Ківерці 11:47 12:09
Рожище 12:28 12:37
Голоби 13:04 13:06
Ковель-Пас. 13:36

Розклад у зворотньому напрямку