Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 70

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Маріуполь Львів 70 31/03-26/10/2019 щоденно, крім 23-27/09/2019 28:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Маріуполь 12:50
Волноваха 14:13 14:33
Розівка 15:39 15:41
Комиш-Зоря 16:08 16:10
Верхній Токмак-2 16:50 16:53
Великий Токмак 17:43 17:45
Молочанськ 17:58 18:00
Федорівка 18:33 19:03
Запоріжжя-1 20:14 20:34
Синельникове-1 21:33 21:35
Дніпро-Головний 22:26 22:51
Кам'янське-Пас. 23:24 23:26
Верхівцеве 23:57 23:59
П'ятихатки 00:43 00:45
Олександрія 02:14 02:16
Знам'янка-Пас. 02:53 02:58
Чорноліська 03:14 03:16
Фундукліївка 03:45 03:47
Ім.тараса Шевченка 04:20 04:35
Цвіткове 05:06 05:15
Городище 05:31 05:42
Корсунь 06:01 06:03
Миронівка 06:34 06:36
Біла Церква 07:37 07:39
Козятин-1 09:28 09:30
Калинівка-1 10:06 10:08
Вінниця 10:29 10:34
Жмеринка-Пас. 11:21 11:46
Деражня 12:45 12:47
Хмельницький 13:17 13:22
Волочиськ 14:17 14:19
Підволочиськ 14:27 14:29
Тернопіль-Пас. 15:15 15:20
Злочів 16:16 16:18
Підзамче 17:14 17:16
Львів 17:27

Розклад у зворотньому напрямку