Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 1004

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варна Мінськ 1004 4,9/09/2019 39:59

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варна 19:05
Русє 22:30 00:20
Джурджу Норд 00:45 01:15
Виделе 02:25 02:26
Бухарест-Норд 03:19 03:37
Плоєшти Суд 04:36 04:39
Бузеу 05:46 05:48
Фокшани 06:57 06:59
Аджуд 07:48 07:50
Бакеу 08:34 08:36
Пашкани 09:40 09:43
Сучава 10:29 10:50
Дерменешть 11:06 11:07
Милишеуць Хм. 11:17 11:18
Дорнешти 11:32 11:33
Вікшани 11:47 12:43
Вадул-Сірет 13:05 15:32
Чернівці 16:40 17:21
Коломия 18:30 18:34
Івано-Франківськ 19:40 19:48
Львів 22:11 22:45
Здолбунів-Пас. 01:18 01:38
Рівне 01:53 01:56
Сарни 03:16 03:18
Удрицьк 04:06 04:46
Горинь 05:01 05:41
Лунінець 06:21 06:44
Ганцевичі 07:47 07:49
Барановичі-Полесские 08:40 09:13
Мінськ-Пас. 11:04