Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 829

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Ужгород 829 з 17/12/2018 щоденно 5:38

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 16:44
Пустомити 17:03 17:04
Миколаїв-Дністровський 17:25 17:26
Стрий 17:47 17:49
Сколе 18:19 18:21
Славське 18:49 18:51
Лавочне 19:03 19:04
Опорець 19:09 19:10
Воловець 19:42 19:45
Свалява 20:15 20:18
Карпати 20:27 20:28
Мукачево 20:43 20:47
Батьово-Пас. 21:18 21:20
Чоп-Пас. 21:41 21:56
Ужгород 22:22