Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 132

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Рівне Миколаїв 132 ("МИКОЛАЇВ") 10/12/2018-30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 15:56

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Рівне 15:25
Здолбунів-Пас. 15:40 15:43
Острог 16:06 16:08
Кривин 16:24 16:26
Славута-1 16:39 16:41
Шепетівка 17:04 17:19
Полонне 17:52 17:54
Понінка 17:58 18:00
Миропіль 18:10 18:12
Печанівка 18:21 18:23
Чуднів-Волинськ. 18:44 18:46
Бердичів 19:16 19:18
Попільня 20:18 20:20
Фастів-1 20:49 20:51
Київ-Пас. 21:51 22:14
Корсунь 00:35 00:37
Городище 00:57 00:58
Ім.тараса Шевченка 01:38 01:59
Кам'янка 02:18 02:20
Фундукліївка 02:34 02:36
Чорноліська 03:05 03:06
Куцівка 04:03 04:05
Долинська 04:26 04:46
Казанка 05:16 05:18
Новий Буг 05:44 05:46
Явкине 06:24 06:26
Миколаїв Пас. 07:21

Розклад у зворотньому напрямку