Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 1004

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Русе Вадул Сірет 1004 13,18,25,30/06, 7,12,19,24,31/07, 5,12,17,24,29/08, 5,10/09/2019 12:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Русє 00:20
Джурджу Норд 00:45 01:15
Виделе 02:25 02:26
Бухарест-Норд 03:19 03:37
Плоєшти Суд 04:36 04:39
Бузеу 05:46 05:48
Фокшани 06:57 06:59
Аджуд 07:48 07:50
Бакеу 08:34 08:36
Пашкани 09:40 09:43
Сучава 10:29 10:50
Сучава Норд 10:55 10:56
Дерменешть 11:06 11:07
Милишеуць Хм. 11:17 11:18
Дорнешти 11:32 11:33
Вікшани 11:47 12:43
Вадул-Сірет 13:05

Розклад у зворотньому напрямку