Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 1003

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вадул Сірет Русе 1003 5,10,17,22,29/07, 3,1015,22,27/08, 3,8/09/2019 12:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вадул-Сірет 16:25
Вікшани 16:51 17:35
Дорнешти 17:49 17:50
Милишеуць Хм. 18:02 18:03
Дерменешть 18:12 18:13
Сучава Норд 18:22 18:23
Сучава 18:28 18:40
Пашкани 19:27 19:28
Бакеу 20:30 20:32
Аджуд 21:18 21:19
Фокшани 22:07 22:09
Бузеу 23:17 23:19
Плоєшти Суд 00:24 00:26
Бухарест-Норд 01:24 01:42
Виделе 02:34 02:35
Джурджу Норд 03:49 04:25
Русє 04:50

Розклад у зворотньому напрямку