Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 1004

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варна Київ 1004 безпересадковий вагон 23,28/08, 4,9/09/2019 36:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варна 19:05
Русє 22:30 00:20
Джурджу Норд 00:45 01:15
Виделе 02:25 02:26
Бухарест-Норд 03:19 03:37
Плоєшти Суд 04:36 04:39
Бузеу 05:46 05:48
Фокшани 06:57 06:59
Аджуд 07:48 07:50
Бакеу 08:34 08:36
Пашкани 09:40 09:43
Сучава 10:29 10:50
Дерменешть 11:06 11:07
Милишеуць Хм. 11:17 11:18
Дорнешти 11:32 11:33
Вікшани 11:47 12:43
Вадул-Сірет 13:05 15:32
Чернівці 16:40 17:21
Коломия 18:30 18:34
Івано-Франківськ 19:40 19:48
Львів 22:11 23:08
Тернопіль-Пас. 00:55 00:59
Хмельницький 02:41 02:44
Вінниця 04:29 04:33
Козятин-1 05:22 05:24
Фастів-1 06:30 06:32
Київ-Пас. 07:33