Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 13

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Солотвино 13 1/01-27/03/2021 щоденно 20:31

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 17:11
Фастів-1 18:12 18:14
Бердичів 19:55 19:57
Чуднів-Волинський 20:26 20:28
Печанівка 20:49 20:51
Полонне 21:12 21:14
Шепетівка 21:48 21:50
Славута-1 22:12 22:14
Кривин 22:28 22:30
Острог 22:47 22:49
Здолбунів-Пас. 23:11 23:44
Дубно 00:19 00:21
Радивилів 00:56 00:58
Броди 01:08 01:10
Львів 02:18 02:44
Самбір 03:57 04:00
Турка 05:14 05:16
Сянки 05:50 05:54
Перечин 08:09 08:11
Ужгород 08:38 08:54
Чоп-Пас. 09:23 09:48
Батьово-Пас. 10:10 10:12
Берегове 10:39 10:41
Виноградів-Закарпатський 11:25 11:27
Королево 11:43 11:47
Хуст 12:08 12:10
Буштина 12:30 12:32
Тячів 12:41 12:43
Тересва 12:59 13:01
Солотвино-1 13:42

Розклад у зворотньому напрямку