Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 117

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 117 ("БУКОВИНА") цілий рік щоденно 11:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:05
Фастів-1 20:58 21:00
Козятин-1 22:08 22:10
Калинівка-1 22:44 22:46
Вінниця 23:04 23:07
Хмельницький 00:57 01:00
Гречани 01:10 01:26
Дунаївці 02:44 02:46
Кам'янець-Подільський 03:43 03:48
Ларга 04:51 05:14
Новоселиця 07:09 07:11
Чернівці 07:57

Розклад у зворотньому напрямку