Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 134

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Івано-Франківськ 134 до 30/03/2019 щоденно, крім 5,8,11,14,17,20,22-29/03 24:40

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 12:55
Херсон 13:58 14:08
Снігурівка 15:07 15:09
Біла Криниця 16:11 16:16
Високопілля 16:51 16:53
Апостолове 17:23 17:45
Кривий Ріг-Головний 18:29 18:39
Долинська 20:39 20:44
Куцівка 21:05 21:14
Ім.тараса Шевченка 23:06 23:21
Миронівка 00:46 00:48
Козятин-1 03:26 03:48
Бердичів 04:16 04:18
Полонне 05:25 05:27
Шепетівка 05:58 06:00
Славута-1 06:22 06:24
Кривин 06:37 06:39
Здолбунів-Пас. 07:15 07:50
Дубно 08:23 08:25
Радивилів 08:57 08:59
Броди 09:08 09:10
Львів 10:36 11:10
Ходорів 12:16 12:18
Галич 13:03 13:05
Івано-Франківськ 13:35

Розклад у зворотньому напрямку