Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 140

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кам'янець-Подільський Київ 140 з 24/12/2018 по парних, при двох непарних 30,2,4 9:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кам'янець-Подільський 20:46
Балин 21:25 21:27
Дунаївці 21:50 21:56
Ярмолинці 22:19 22:21
Гречани 23:12 23:32
Красилів 00:17 00:19
Старокостянтинів 2 00:47 00:49
Пасічний 01:05 01:07
Адампіль 01:19 01:21
Хмільник 01:43 01:46
Уладівка 02:03 02:05
Холонівська 02:17 02:19
Козятин-1 03:09 03:37
Фастів-1 04:49 04:51
Київ-Пас. 05:52

Розклад у зворотньому напрямку