Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 110

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Херсон 110 22/01-20/03/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2; 30/03/2019 19:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 15:45
Красне 16:32 16:50
Злочів 17:12 17:14
Тернопіль-Пас. 18:10 18:17
Підволочиськ 19:07 19:09
Волочиськ 19:18 19:20
Хмельницький 20:17 20:21
Деражня 20:51 20:53
Жмеринка-Пас. 21:50 22:10
Вінниця 22:54 22:59
Козятин-1 23:51 23:53
Біла Церква 01:36 01:38
Миронівка 02:50 02:52
Корсунь 03:21 03:23
Городище 03:43 03:45
Ім.тараса Шевченка 04:24 04:39
Фундукліївка 05:11 05:13
Чорноліська 05:42 05:44
Куцівка 06:40 06:42
Долинська 07:02 07:22
Казанка 07:49 07:51
Новий Буг 08:16 08:18
Явкине 08:50 08:52
Миколаїв Пас. 09:39 09:54
Херсон 10:51

Розклад у зворотньому напрямку