Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 58

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 58 9/12/2019-27/03/2020 по непарних (крім 29/02/2020), при двох непарних 27,29,1,3 16:04

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 18:10
Рожище 19:12 19:15
Ківерці 19:30 19:53
Луцьк 20:10 20:33
Ківерці 20:50 20:52
Рівне 21:47 21:54
Здолбунів-Пас. 22:08 22:20
Кривин 22:56 22:58
Славута-1 23:11 23:13
Шепетівка 23:35 23:37
Полонне 00:09 00:11
Бердичів 01:17 01:19
Козятин-1 01:45 02:16
Калинівка-1 02:53 02:55
Вінниця 03:14 03:19
Жмеринка-Пас. 04:05 04:14
Вапнярка 05:27 05:29
Рудниця 05:56 05:58
Кодима 06:17 06:19
Слобідка 06:47 06:49
Подільськ 07:16 07:36
Роздільна-1 09:08 09:10
Одеса-Головна 10:14

Розклад у зворотньому напрямку