Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 375

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Херсон 375 до 30/03/2019 щоденно 17:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 19:39
Люботин 20:21 20:23
Ков'яги 20:52 20:53
Водяна 21:07 21:09
Коломак 21:24 21:26
Скороходове 21:40 21:42
Кочубеївка 21:52 21:54
Полтава-Півд. 22:37 23:07
Мала Перещепин. 23:35 23:37
Нові Санжари 23:48 23:50
Ліщинівка 00:02 00:04
Кобеляки 00:18 00:20
Ганнівка 00:36 00:38
Козельщина 00:44 00:47
Галещина 00:56 00:58
Потоки 01:09 01:11
Кременчук-Пас. 01:33 02:00
Крюків На Дніпрі 02:08 02:10
Павлиш 02:41 02:43
Користівка 03:12 03:14
Знам'янка-Пас. 03:47 04:10
Сахарна 04:30 04:32
Шарівка 04:55 04:57
Куцівка 05:23 05:25
Долинська 05:48 05:53
Тимкове 06:08 06:32
Кривий Ріг-Головний 07:48 07:53
Апостолове 08:32 08:54
Високопілля 09:22 09:24
Блакитне 09:37 09:39
Біла Криниця 09:58 10:00
Березнегувате 10:24 10:26
Снігурівка 11:03 11:05
Миколаїв Пас. 12:03 12:23
Копані 12:57 13:03
Херсон 13:37

Розклад у зворотньому напрямку