Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 381

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вадул Сірет Бухарест 381 15/12/2019-12/12/2020 щоденно 8:58

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вадул-Сірет 13:40
Вікшани 14:03 14:58
Дорнешти 15:12 15:14
Сучава Норд 15:43 16:07
Сучава 16:12 16:15
Верешть 16:25 16:26
Долхаска 16:43 16:44
Пашкани 16:59 17:01
Роман 17:26 17:27
Бакеу 17:59 18:01
Аджуд 18:38 18:40
Мерешешть 19:01 19:13
Фокшани 19:32 19:33
Римнику Серат 20:10 20:11
Бузеу 20:36 20:38
Мизил 21:08 21:09
Плоєшти Суд 21:44 21:46
Бухарест-Норд 22:38

Розклад у зворотньому напрямку