Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 380

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бухарест Вадул Сірет 380 15/12/2019-12/12/2020 щоденно 9:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Бухарест-Норд 06:25
Плоєшти Суд 07:20 07:22
Мизил 07:54 07:55
Бузеу 08:27 08:29
Римнику Серат 08:54 08:55
Фокшани 09:32 09:34
Мерешешть 09:53 10:08
Аджуд 10:29 10:30
Бакеу 11:06 11:08
Роман 11:37 11:38
Пашкани 12:04 12:06
Долхаска 12:21 12:22
Верешть 12:37 12:38
Сучава 12:48 12:51
Сучава Норд 12:59 13:21
Дорнешти 13:51 13:53
Вікшани 14:08 15:19
Вадул-Сірет 15:41

Розклад у зворотньому напрямку