Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 33

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мукачево Будапешт 33 ("ЛАТОРИЦЯ") з 15/12/2019 щоденно 7:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мукачево 12:30
Чоп-Пас. 13:40 14:10
Захонь 14:27 14:40
Кишварда 14:58 14:59
Н'їредьхаза 15:30 15:36
Дебрецен 16:06 16:08
Хайдусобосло 16:21 16:22
Пюштекладань 16:36 16:37
Сольнок 17:20 17:21
Цеглед 17:41 17:43
Феріхегіаеропорт 18:14 18:15
Кебанія Кішпешт 18:20 18:21
Зугло 18:28 18:29
Будапешт-Ньюгати 18:37

Розклад у зворотньому напрямку