Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2021-2022 роки


Інформація за номером поїзда 33

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мукачево Будапешт 33 ("ЛАТОРИЦЯ") цілий рік щоденно 7:09

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мукачево 12:30
Чоп-Пас. 13:40 14:10
Захонь 13:27 14:40
Кишварда 14:58 14:59
Н'їредьхаза 15:30 15:34
Дебрецен 16:05 16:07
Хайдусобосло 16:21 16:22
Пюшпекладань 16:36 16:37
Сольнок 17:20 17:21
Цеглед 17:41 17:43
Феріхегіаеропорт 18:14 18:15
Кебанія Кішпешт 18:20 18:21
Зугло 18:30 18:31
Будапешт-Ньюгати 18:39

Розклад у зворотньому напрямку