Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") до 30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 11:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:06
Миронівка 21:23 21:25
Корсунь 21:52 21:54
Ім.тараса Шевченка 22:49 22:54
Долинська 01:22 01:31
Кривий Ріг-Головний 03:16 03:23
Апостолове 04:01 04:04
Чортомлик 04:50 04:52
Нікополь 05:18 05:32
Марганець 05:59 06:01
Дніпробуд-2 07:13 07:15
Запоріжжя-1 07:52

Розклад у зворотньому напрямку