Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 72

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Київ 72 ("ЗАПОРІЖЖЯ") до 30/03/2019 щоденно, крім 22-29/03/2019 11:32

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 18:20
Дніпробуд-2 18:55 18:57
Марганець 19:44 19:47
Нікополь 20:17 20:37
Чортомлик 21:07 21:09
Апостолове 21:59 22:02
Кривий Ріг-Головний 22:40 22:47
Долинська 00:33 00:36
Ім.тараса Шевченка 02:58 03:03
Корсунь 04:00 04:02
Миронівка 04:32 04:34
Київ-Пас. 05:52

Розклад у зворотньому напрямку