Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 34

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Будапешт Мукачево 34 ("ЛАТОРИЦЯ") 9/12/2018 -14/12/2019 щоденно 6:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Будапешт-Ньюгати 07:23
Зугло 07:28 07:29
Кебанія Кішпешт 07:36 07:37
Феріхегіаеропорт 07:42 07:43
Цеглед 08:17 08:18
Сольнок 08:37 08:38
Пюштекладань 09:20 09:21
Хайдусобосло 09:36 09:37
Дебрецен 09:52 09:54
Н'їредьхаза 10:24 10:31
Кишварда 11:01 11:02
Захонь 11:21 12:23
Чоп-Пас. 13:40 14:10
Мукачево 15:20

Розклад у зворотньому напрямку