Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 161

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Миколаїв 161 15/03/2019 14:21

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:35
Фастів-1 15:37 15:39
Біла Церква 16:14 16:16
Миронівка 17:20 17:22
Ім.тараса Шевченка 18:50 19:04
Долинська 21:52 21:55
Кривий Ріг-Головний 23:41 23:46
Апостолове 00:30 00:57
Снігурівка 03:02 03:04
Херсон 03:50 04:00
Миколаїв Пас. 04:56

Розклад у зворотньому напрямку