Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2019-2020 роки


Інформація за номером поїзда 372

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Могилів 372 до 28/03/2020 по парних, при двох непарних 30,2,4; відмінено 10,18,24/03/2020 18:45

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 17:40
Дубно 19:49 19:52
Здолбунів-Пас. 20:45 21:07
Рівне 21:22 21:27
Костопіль 22:14 22:16
Сарни 23:09 23:12
Дубровиця 23:43 23:45
Удрицьк 00:16 00:56
Горинь 02:11 03:01
Видибір 03:20 03:24
Прип'ять 03:38 03:40
Лунінець 03:56 04:27
Ганцевичі 05:30 05:32
Ляховичі 06:10 06:12
Барановичі-Полесские 06:33 07:08
Столбці 07:58 08:00
Мінськ-Пас. 09:10 09:39
Осиповичі 1 11:11 11:23
Єлізово 11:49 11:50
Несета 12:07 12:08
Могилів 1 13:25

Розклад у зворотньому напрямку